• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація для батьків

ВСТУП ДО ШКОЛИ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

З 10.05.2018 року розпочинається прийом заяв на зарахування дітей до початкової школи. Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1) заява одного з батьків дитини; 2) копія свідоцтва про народження дитини; 3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089. 4) у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації. 5) у разі наявності довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист. Зарахування відбувається до 31 травня.

Наказ МОН № 367 від 16.04.2018 року Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів та методичні рекомендації до оновлених програм початкової школи (1-4 клас)

Пам'ятка для батьків з попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.